Baby aktuálně - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 27 965 příspěvků
Jsme zpátky z hlavního města
Dědovi i Jůlince moc držím palce ať se brzo uzdraví
Jsme zpátky z hlavního města
Dobré zprávy jsou, že je dědovi lépe a návrat domů se blíží. Snad i Julinčin problém dnes vyřešíte a bude zase dobře.
Jsme zpátky z hlavního města
tak at jsou oba brzo v poradkuJsme zpátky z hlavního města
za dedu jsem moc rada,ten musel byt stastny,ze vas vidiat uz je brzy doma..a julinka at je brzy take fit,ted toho radi vsude.oba kluci jsou toho taky plni,chjoJsme zpátky z hlavního města
hlavní že děda byl rád A doma mu bude určitě líp... A Julince přejeme brzké uzdravení

Jsme zpátky z hlavního města
Tak to je moc moc fajn,že se dědovi daří.A Julince přeji rychlé uzdravení
Holky,já jsem takový vůl!!
držím palce! tak malou částku si nemusí člověk ani všimnout, že mu došla na účet :/ ale já věřím, že se ti penízky vrátí
Sraz
Jo to je u nich normal :)Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
19 %
13 hlasů
0 %
0 hlasů
7 %
5 hlasů
56 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků