Baby aktuálně - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 27 968 příspěvků
musim vam podekovat
no tak...volba jména, pomozte jsme v koncích :-)
holky uz k tomu napsaly hodne,ja jen dodam,ze nejake predsudky jsou naprd.mame alexandra a eduarda a k tem detem to tak sedi!kdyby byl treti kluk,bylo by to neobycejne jmeno..holky tu maji Hynka,Igorka,Jachyma,sestrenka Jindriska,kamaradka Radovana a dalsi Huga.proste to je jen na vas,vy se rozhodnete.a nedej vubec na nas.preci nepojmeujes dite podle nejake holky,co ti poradila na webu.my ti trebas jen dodame odvahu.vsechna jmena jsou pekna,jen se nebat a dotycny to jmeno musi umet nosit..at je to Adamek nebo Bohoušek..volba jména, pomozte jsme v koncích :-)
Ahojda, tak za prvé ti moc držim pěsti, ať jde dál všechno dobře v rámci vašich možností...samo si ani neumim představit, čím jste si prošli. Moc se mi líbí, jak uvažuješ o jméně pro prcka...všechny jména se mi líbí kromě jednoho... Richard- jméno králů, to samé třeba Karel...Tomáš a Adam jsou z nich nejhezčí, ale celkem dost častá a tím pádem pro měj zřejmě moc obyčejná...Bohumil- má krásný význam, ale moc krásné tedy není, no. Možná, že by se mu fakt smály, ale podle mě, když se jméno k někomu hodí, tak může být sebevíc k zasmání a lidi okolo ani nenapadne o něm pochybovat a myslím, že ani děti...navíc na každé jméno se dá vymyslet něco víc či míň blbě vtipnýho, takže si s tím nedělej hlavu...je jasné, že ten Bohumil by se k němu prostě hodil!!!Hodně štěstí!!!!


volba jména, pomozte jsme v koncích :-)
dejte jmeno ktere se vam libi, na lidi nekoukej, ja bych klidne dala toho Bohumila, aspon kdyz na nej zavolas, neotoci se dalsich 10 chlapecku... na kazde jmeno se najde nejaka prupovidka...my mame Mateje - Mateji proc te holky nechteji, a Jachyma - Jachyme hod ho do stroje... segra ma Filipa a kluci ve skolce mu rikaj - Filip na hovno se prilip... takze hlavne aby jmeno libilo vam a meli jste z nej pocit, ze je to presne to jmeno co mu dat chcetejinak jsi moc statecna, preji hlavne zdravicko, rychly bezproblemovy porod a zdrave miminkovolba jména, pomozte jsme v koncích :-)
Richarda nedoporučuji, je s tím spojená naprosto specifická povaha a temperament, málokdy zvládnutelná bez nutnosti psychiatrické intervence u matky.Teď vážně. Všechna jména jsou krásná, záleží hodně na příjmení, k tomu se také všechna hodí, dokonce k němu sedne i tvrdší jméno s R.Přeji hladký průběh konce těhotenství a porodu.Cestovní postýlka Cam daily plus
Je to o cviku, mám doma taky od této značky,a i když návod byl docela jsem s tím bojovala. Tuším že tam bylo že se první musí složit buď delší dvě strany neb menší už fakt nevím, ještě jsem ji nepotřebovala vytáhnout u druhého dítka.musim vam podekovat
šikovná maminkavolba jména, pomozte jsme v koncích :-)
Česká jména se náhodou zase vrací a pokuď i příjmení tak něják sedí tak proč né. Já bych senebála až tak dětí ve školce, jako později těch co se koukají na filmy. Sama jako Adéla jsem si kvůli filmu užila.Jsi statečná za to co jsi zvládla.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
27 %
19 hlasů
68 %
48 hlasů
6 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků