Baby aktuálně - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 27 968 příspěvků

Žaluzie!!!
čistím je vlhčenýma ubrouskama z Lidlu, co jsou na prach, na nábytek a tak, nemusím to furt chodit namáčet a máchat hadr, pak to jenom vyhodím :-) jsou něcím napuštěné a i v našem zaprášeném kraji to tím jde dobřeŽaluzie!!!
zajici presne jak pises.prasi se vsude a ty zaluzky jsou zapraseny hned.seda to na ne.mame je a uz bych je nedala..zlate zavesy.stahnes,vyperes a je to.ja treba myju okna co tri mesice.Žaluzie!!!
Nemáme žaluzky, máme záclony a závěsy a ty peru každý měsíc. Žaluzky bych nechtěla právě proto, že to bych to buď myla furt jak blb nebo by v tom byl sajrajt a to teda mi neříkej, že v tom sajrajt po roce není. Tam musí být po měsíci, ne?Žaluzie!!!
Každý měsíc??? to bych nezvládla...máte doma žaluzky? Dělám to dvakrát ročně s oknama a stačí mi nemyslela jsem, že jsou nějak extrémně špinavé jen já jsem takový puntičkář a když už něco dělám, tak to potřebuju mít bez jediné šmouhyŽaluzie!!!
Nějakým roztřikovačem?Dělala bych to asi častěji, třeba každej měsíc bych to ošplíchala, ono by to postupně steklo.
INFORMACE KE SRAZU BABYONLINE ODESLÁNA
achjo, já bych tak jela, ale moje mamka mi odřekla účast a tím mi padl odvoz a sama jet do Telče, to si fakt netroufnu ještěSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
26 %
19 hlasů
68 %
50 hlasů
5 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 73 unikátních návštěvníků