banner

Baby aktuálně - nové reakce

Žhavé novinky, aktuální radosti i trápení, aneb Co nesmím minout. Vítejte v Baby aktuálně! POZOR! Než začnete psát do této aktuální rubriky, zkuste se, prosím, zamyslet, zda pro Váš příspěvek již neexistuje přiléhavější rubrika. V opačném případě již Baby aktuálně nebude plnit roli aktualit, ale bude směsí nesprávně zařazených příspěvků. Děkujeme.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 27 966 příspěvků

@markíla

Jaká porodnice jako alternativa k Motolu?

No, jestli to dopadne finalne dobre a budu schopna, mozna pribeh hodim
@Jaja157

Jaká porodnice jako alternativa k Motolu?

sama jsem napnutá jak no nakonec dopadne

t přeji manželovi ať mu brzy naměří lepší hodnoty (pokud se zaměří na hubnutí)
@markíla

Jaká porodnice jako alternativa k Motolu?

Tj, zalezi, v ktere casti uzavirky by to bylo :). No, uvidime, snad telo napovi o neco driv, nez 2 dny pred porodem, ze se neco chysta :D a budu mit cas upravit misto dojezdu
@Jaja157

Jaká porodnice jako alternativa k Motolu?

buď a nebo já nevím,já bych se asi z Kladna do Prahy nehnala.Máš strach že ve Slaným není neonatologie,ale uvidíš kdy začneš rodit,když zrovna v tom týdnu když Motol maluje tak už by to předčasný porod přeci nebyl,to by se dalo zvládnout bez neonatologie ne?
@markíla

Jaká porodnice jako alternativa k Motolu?

Diky. Tusim, ze mi neni v tomhle pomoci
@Jaja157

Jaká porodnice jako alternativa k Motolu?

no hele nezbývá než držet palce
@markíla

Jaká porodnice jako alternativa k Motolu?

Zavirka je 11.-22.duben Mam termin 25./28.duben, ale preventivne vychazim z toho, ze se to muze narodit driv. Prvorozene slo o mesic driv skoro.
@chezzie

jo nebo ne ?

no jeste ziju v nadeji ze menstruace nedorazi :) a kdyz jo n tak budem skouset dal
@NKA.H

jo nebo ne ?

jeste to nevzdavej, me se to u prvniho na tehu testu taky hned neukazalo...
@Jaja157

Jaká porodnice jako alternativa k Motolu?

malujou jen týden ne?A jak dlouho před tvým termínem porodu je ta uavírka?
@NKA.H

jo nebo ne ?

Tak jsem to dneska skusila 10 DPO a 3 dny před očekavanou menstruaci z ranní moči a test uplně čistounky :( tak zas mi nezbyde nic jineho nez cekat ::(

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

16 %
4 hlasy

76 %
19 hlasů

8 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 25 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40