Baby aktuálně - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 27 968 příspěvků


jak sem dopadla??
Tak se hezky kurýruj
zima
Tak u vás v B. Bystrici!!!:-D...ale my na jihu Moravy tu na to nejsme zvyklý...a minulý týden tu bylo asi 20 cm...těch 5 je teď...:-Djak sem dopadla??
Pekne se kuryruj!
zima
Hele vím, že je normální, že se může stát, že i v dubnu OBČAS poletuje sníh a na horách napadne trochu posledního. Ale to, že třeba v Brně k datu 4.dubna leží sníhu už tři týdny v kuse a teplota nepřesáhla 5 stupňů nad nulou a každou noc hodně mrzne - to normální není.
jak sem dopadla??
Ivanko, důležité je, aby ses uzdravila a bylo Ti dobře. Musíš fungovat
jak sem dopadla??
Ivi snad ty antibiotika brzy zaberou a bude dobře. K dnešnímu svátku přeji všechno nejlepší a hlavně to zdraví

Tchibo
já taky malé bralaSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
25 %
17 hlasů
69 %
47 hlasů
6 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků