Baby aktuálně - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 27 968 příspěvků
Ach jo
děkuju
aktuálně od nás
tak to mě moc mrzí, snad otok brzy splaskne a bude moct aspoň trochu baštitaktuálně od nás
holky moje zlatý!!! foukám
aktuálně od nás
No to je síla, to si ani nechci představit. Chudák malá
aktuálně od nás
Tak tu chuť zmalovat jí prdel chápu... to mám u dětí stejně, když neposlouchají dobře míněná varování.Snad ten otok brzy zmizí a bude moct jíst... asi to bude chtít kašovitou stravu a chladit...aktuálně od nás
Mě se stalo to samé,byly mi asi 4 roky a vůbec si to nepamatuju! Prý mi špička jazyka visela, drželo to jen na kousku a noc mi nešili. Chuť cítím normálně...a prý se to hodně rychle hojí. Tak snad aspoň jedna dobrá zpráva!!!! Jinak mi jí je moc líto. Ale třeba si to taky nebude pamatovat! Držím palec, ať se to opravdu rychle zahojí...aktuálně od nás
uf uf, ty nemůžeš mít chvilku klid. Posílám pofoukání a tobě obejmutí.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
27 %
19 hlasů
68 %
48 hlasů
6 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků