Baby aktuálně - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 27 963 příspěvků
Bol splněných přání
Myslíš? U mě jak co, ale s tím hlavním snem to zatím nevypadá, ba naopak.Co vám chybí pro děti v ikea?
Zrovna toho povlečení tam mají, docela dost. A taky mají celou super novou sérii doplňků a textilií pro starší děti http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/departments/childrens_ikea/children_8_12/ To se hodně zlepšiloVítek má narozeniny
přeji všechno nejlepší
Vítek má narozeniny
vše nejlepšíDnešní noc
Od tří do čtyř jsem byla vzhůru :oD\\Dnešní noc
Od tří do čtyř jsem byla vzhůru :oD\\Vítek má narozeniny
všechno nejSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
18 %
12 hlasů
0 %
0 hlasů
7 %
5 hlasů
57 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků