Baby aktuálně - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 27 966 příspěvků
Luciasku děkujííí :)
No to budeš moc hodná, děkuju!!!
Luciasku děkujííí :)
vy taky Lucinko, to tričko je fakt nádherné, pak pošlu fotku Stázule v trikuLuciasku děkujííí :)
A já ještě takto poděkuji za pohled, mockrát děkuju, hrozně moc potěšil! I vám přeji krásné Vánoce, užijte si to ve zdravíMAM RADOST!!!!
To je super, máš takový zasloužený vánoční dárekLuciasku děkujííí :)
Jééé tak to děkuju, hlavně že se líbí!!MAM RADOST!!!!
tak jen tak dál, jsi skvělá že jsi to nevzdala, držím pěsti ať se to dál zlepšuje
MAM RADOST!!!!
Tak to je prima.
MAM RADOST!!!!
parádní
MAM RADOST!!!!
Uvidíš, že Tvá snaha přinese ovoce. Máš zlaté srdce
MAM RADOST!!!!
Tvou radost chápu. To samé jsem zažila na jaře. Babička byla úplně mimo. Vypadalo to zle. Někteří rodinní příslušníci z toho měli možná i radost. Ale jsem tam vlítla a krmila a podstrojovala, zvedala náladu, snažila se říct, že je pořád pro co žít. žádné jestli chceš, musíš. Už chodí, jí sama a je na tom lépe. Jen pořád ještě není doma. Zcela nesmyslně zůstává dál na LDN
MAM RADOST!!!!
Tak to jsi skvěláSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
16 %
4 hlasy
76 %
19 hlasů
8 %
2 hlasy
Celkem hlasovalo 25 unikátních návštěvníků