Baby aktuálně - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 28 002 příspěvků
Ještě jednou fotosoutěž :-)
jj poukázka na chytré hlavičky za 500 :)Díky.Ještě jednou fotosoutěž :-)
Ziram. To snad neni pravda...to bylo to petikilo?Gratuluju!Ještě jednou fotosoutěž :-)
Nevím, co víc dodat.A Nadi gratuluji.Ještě jednou fotosoutěž :-)
Je zvláštní, co jsou schopni lidé udělat pro výhra.Nicméně jsem moc ráda, že se pravda ukázala a že se o náš Bol starají opravdoví odborníci.Nadule, Tobě z celého srdce gratuluju.Ještě jednou fotosoutěž :-)
gratuluji Naďulce! jste skvělý týmJeště jednou fotosoutěž :-)
Dáša to vystihla. Moc děkuju, že jste si dali tu práci. Myslím, že jinde by se na to vykvajzli. Tím spíš, že došlo k drobnému pochybení s neuvedením pravidel.A ještě jednou děkuji všem i za body.Buik z Rodíme online má Lukáška!
gratulacee.....Ještě jednou fotosoutěž :-)
vy jste proste dokonali..ja si myslim, ze takto je to u vsech klikacich soutezi- i mimo bol.ze ten kdo v tom umi chodit, to dokaze.. jen malo kdo si da tu praci jako vy, a overi to dukladne a este jednou!! klobouk dolu, a zase ste prekvapily, a predvedli jak vam bol neni lhostejny, a bolky byli vyslyseny... a at me zase nekdo zkusi rict, ze su divna ze mam nake virtualni kamaradky, kde dokazu stravit cely den:D tady je to proste dokonalý.. naduli gratuluji, a sem na vas pysnaBuik z Rodíme online má Lukáška!
Jéé tak to je super. Gratuluju!Buik z Rodíme online má Lukáška!
moc gratulujuSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
20 %
30 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
23 hlasů
44 %
65 hlasů
17 %
25 hlasů
Celkem hlasovalo 149 unikátních návštěvníků