banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Baba vyhodila s Okna psa - diskuze

19 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky ja to nechapu .Byla sem venku s Anni a s Barkou .Vracime se domu s prochazky a bezi ke mne Vlada s kluka oci plne slz a place .JA si myslela ze nekde spadl nebo neco Ne On mi rika mami ono ho vyhodila on umre :(( -Pojd se podivat .-Psa asem uz nevidela ,ale policajti mi rekli ze je to stece stare cca 2-3 mesice fenecka a nevi jestli prezije .Vezou ho na veterinu :(( .Chudak stene :(( A chudaci deti ze to videli na vlastni oci
To je strasny - to to nemuze mit v hlave v poradku :(
@janney Jani nema asi :(( mozna to bude i v mistnich novinach :-)
odporný
Vždyť ho mohla někomu dát a ne se ho takhle zbavit.
@zanlena mohla :( ,ale to asi bylo pro i rychlejsi :(( Nemela si pozirovat psa
Holky, dávejte to do černé kroniky, to je hrůůůůůza. Snad to hafík přežil a dětí je mi moc líto. Já tohle vidět, tak z toho nespím pěkně dlouho.
To je krá..
Tomu se zdráhám uvěřit
@Calamity J. Ja jim take nechtela verit klukum ,ale jak sem videla policajty tak sem se zeptala .Co se deje a oni mi to rekli sami .Ze je nekdo volal ze nekdo vyhodil psa s okna pri asi stene :(( .Je to hnus :(
Ta baba nemá mozek já bych jí teda dala
Z tohodle chování se mi vždycky chce velebnosti blejt.Nepochopím,co za myšlení takovýhle člověk může mít.Chudák pejsek i děti,že to viděli
@cukrblik Ja bych ji nakopala nekam a s rozbehem :(( Chudaci deti maji stoho asi sok ,ale doufam ze na to brzo zapomenou :-))
fuj, mám husinu. já bych takovou babu zabila.
to už snad ani není možný...
ty jo to byla nějaká kráva
co je to za p....
@lendy Leni nevim:( bydlime tu rok ,ale je to hnus a zrovna na misto kde si hraji deti na hriste :(

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40