banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

B R N O - diskuze

13 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak holčiny, už se nám to trochu přiblížilo, tak se znovu ozývám s tím srazem. Tak hodí se stále pondělí 30. března ve 14 hod? V Café and play? Mám to teda zamluvit? Hlaste se, kdo příjdete, ať víme koik nás bude. Je to tohle http://www.cafeandplay.cz/kontakt.html ?
Ahoj tak já dojdu taky
My bychom dorazili až po 16., to už tam asi nebudete, ne?
@Calamity J. To já nevím, jak se rozjedem:-).Leda že bychom to zkusili třeba o ho´dku šoupnout. Zkusím to nevrhnout.
Leda že bych jela potajmu.Akorát se bojím toho,jestli tam vůbec trefím
@ Určitě přijdi! Stačí,když si dáš kafčo,víc nestihneš....páč budem brebentit a lovit dítkaJá se těším,že se konečně sejdeme! Doufám,že nás bude co nejvíc!!!!!
Moc ráda bych,Domík už vypadá že je zdravej,ale táta nám to zakázal,páč máme finanční krizi.
@ Evi dojeďte,my máme teprv krizi,mám poslední dvacku na týden a taky na to prdím!
Tak my se taky přidáme, Kubík si sice nepohraje, neboť má dva měsíce, ale já aspoň poznám nějaké maminky. Snad nebude nikdo proti, když tam bude vřískat (on nic jinýho neumí)
@lady_bird1 Dorce bude ten den přesně půl roku a vřískání jí jde taky zatím asi nejlíp:-). Takže žádný strach!
@lady_bird1 Oni vřískají i ti velcí
Bohužel to budu vědět nejdřív v pátek
@Andělka To neva, já tam budu volat asi v pátek nejdřív.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40