banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

autosedačka - diskuze

15 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
přiznám se, že jsem nějak nevěnovala vůbec pozornost autosedačkám a ted už hooodně akutálně potřebujeme novou, malá už se do vajíčka nevydá a já se v tom plácám. Narazila jsem na tuto http://autosedacky.heureka.cz/caretero-spider/ co na ni říkáte? Nebo jaké sedačky máte? Díky za rady
@nadule1 děkuji
Taky máme Römer King plus 9-18kg kvůli polohovatelnosti, protože když jsme ji pořizovali tak náš Ondráš ještě neuměl sedět. Uvažovali jsme také o té Babypoint zenith, která je v kategorii 9-25kg, ale když jsem tam malého posadila, tak se tam sotva vešel a v zimě oblečeného bych ho tam asi horko těžko nacpala. Ten Römer je fakt hodně prostorný. Sice je dražší, ale v testech dopadl výborně.
Určitě bych nešla do kategorie 9-36kg, protože moc polohovatelné nebývají. Vzala bych,ikdyby jen na rok, menší kategorii. Co jsem se dívala, tak malá ještě nemá ani rok. Já jsem v půl roce koupila kategorii 0-18, protože se mladej do vajíčka nevešel. No a měl ji skoro do dvou let, kdy jsem vzala tuto http://www.monitor.cz/starlightsp-porovnani-cen.html
@iridales a jaký je rozdíl v sedačkách 0-18 kg a 9-18 kg? 0-18 se poutá proti směru jízdy? je fakt že určitě je lepší ta do 18 kg, kvůli tomu polohování ale teď babo raď, kterou vybrat
@káče Já tenkrát kupovala na ten rok nějakou no name a posloužila dobře, byla docela kvalitní za málo peněz.
@iridales http://autosedacky.heureka.cz/kids-im-sitz-safety-plus/ a co třeba tahle? je polohovatelná, ale opět podezřele levná
@iridales já mám baby point kočárek a i vajíčko. Ale vajíčko mi připadá celkem málo prostorný a i tahle mi připadá úzká, ale možná se mi to zdá
@káče Tak to je jasné:o) holky si tady dost chválily tuto: http://www.e-broucek.cz/autosedacky/9-18-kg/autosedacka-zenith-babypoint-9-25-kgTéhle značce moc nevěřím, ale asi nebude špatná.
@iridales tak děkuji moc za rady, já chci samozřejmě bezpečnou sedačku, ale zase nechci zbytečně platit za značku
@káče Měli jsme podobnou za stejný peníze. jak říkám, ten rok sloužila dobře a za půlku jsem ji pak prodala. Zkus si vyhledat testy sedaček, někde tady byly a myslím, že i nové.
@káče To je jedno, jestli od nuly nebo od devíti kil.
My máme Romer King Plus. Jelikož jezdíme i delší trasy a po dálnici tak jsme chtěli pohodlnou a kvalitní sedačku. Jsme s ní spokojení a Dali v ní v pohodě zvládá cestu z Plzně na severní Moravu. Jo a taky jsme chtěli váhovou kategorii 9-18 kg, je to prý lepší.
@Makytka Máme tu samou jezdíme dost často a hlavně dlouhé trasy. Jsme spokojený.Budu upřímná, ale už ta cena mě odrazuje. Netvrdím, že to nejdražší je nejkvalitnější, ale tohle mi prostě přijde dost málo.
@Zavadilka právě mě taky a nerada bych koupila nějakej nepohodlnej zmetek

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40