banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Anorektik - diskuze

27 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak nevím co si mám o tom všem myslet . Dneska třetí den co Kryštof nejí a tím jídlo myslím že nepije . Prostě nechce kojit . V noci na dnešek nepil ani jednou ,probudil se jednou ,ale pít nechtěl . Takže pil jen v 7 ráno hned po probuzení ,potom v 10 ve spánku ,to samé po 2h a pak až v 19:30 opět ve spaní . Je to docela slušný psycho . Se slzou v oku vzpomínám na odsávačku kterou mám doma dneska jsem si koupila v DMku jinou ,ale ta je úplně na prt ,neodsála nic . Takže trochu vždycky odstříkám růčo. Zub ještě venku nemá ,děsně slintá a kouše si ruku a všechny věci . Jinak je už ok ,bez teploty ,je veselej . Jen pít nechce a to je divný . Přesnídávku mu už ani nenabízím ,nechci jí zbytečně vyhazovat . Ani moc nečůrá ach jo ,to je trápení zase
Marky, držte se, hlavně pozor na dehydrataci. Čaj si dá?
@Calamity J. Ahoj,díky . Měl rád bylinkový čaj, ale teď odmítá všechno . Dneska je kojený v 8 ráno ,potom ve 14h a teď čekám až usne ze ho probudím a nakojím ,on se kojí jen ve spaní jinak se nepřisaje . Takže za celý den jen dvakrát nakojenej +dopolko půlku jablečné přesnídávky a druhou půlku odpolko + po lžičkách 50ml vody . Víc ani ťuk . Prso nabízím a nechce ,řve . Jinak je veselej a hodnej ,ale taky dost ubrečenej,podle mě má hlad a žízeň ale nevezme si.
@markíla Pokud je veselý a není apatický, tak by měl být v pohodě. Holky, tohle vám nezávidím, ale my v té pubertě zase řešíme jiné věci, tak si asi člověk nevybere.
@Calamity J. Jo jo,je to tak,sotva je člověk vypiplá a odplenkuje a naučí jist příborem, tak zase puberta to je furt něco Kryštof mi přijde normální ,je veselej ,žádný změny v chování . Jen je to děsnej nervák ,ale to on byl vždycky a tak jako víc brečí . Protože nechce kojit ,tak jde do autosedačky nenakojený a pak řve hlady . A apatický není ani náhodou ,spíš mě přijde hyperaktivní . Vteřinu nevydrží v klidu .
@plaz Mě v podstatě ani o to kojení nejde . Pro mě za mě ať se klidně odstaví když chce ,ale on nechce UM, natahuje mu z toho . Plive to i když mu to dávám po lžičkách nebo stříkačkou . Prostě se šklebí a zvrací . Tak a co teď ? K prsu se nepřisaje ,UM nechce ,kaše,jogurty ,maso,zeleninu ,přílohy nic nejí ,všechno plive . Jedině co sní je ovocná přesnídávka . Jak dlouho muže frčet na ovocné přesnídávce??? A vodu do něj tlakuju odměrkou z Nurofenu, sám se taky nenapije v noc se kojil dvakrát ,přes den se chytl jednou + jedna ovocná přesnídávka ,víc nesnědl. A trochu vody se mi podařilo do něj dostat . To je všechno
@markíla To bude dobry. Kdyz je jinak normalni, cily, tak myslim si, ze mu nic nechybi. Ja nikdy nekojila ale mam deti zrave a Adam mel dlouho problem prijmout prikrmy a potom zase kdyz uz jedl a mel UM jen rano a vecer, tak zase nic nepil marne bylo leto a 30 stupnu... No a holt je tady, nic se mu nestalo.
@markíla Je to masakr, hrozny,nevim co bych delala,mas to domu hodinu a pul? Sjedte pro tu odsavacku! A zasla bych s nim doktorovi. Muze te poslat do nemocnice,v nejhorsim nejaka kapacka nebo tak neco.
@Myšice Mě se ale nezdá dehydrovaný, kuze i fontanela ok ,jazyk mokrý . Tak zase co v nemocnici ? Může to být reakce po té laryngitidě plus ty zuby k tomu . Uvidím jak to bude pokračovat ,kdyby se mi nezdál tak mažu k doktorovi hned ,aleon vypada ok
@Myšice Díky , snad to nějak půjde ,pořád doufám ,že se to zase zlomí a bude chtít kojit. Ale obávám se,že v tomhle věku to je konečná. Barča se mu přestala kojit od 10m, samá od sebe . Jednoho rána se probudila a už se nenapila. Ale ta aspoň neměla problém s jídlem. Jedla všechno a hodně a pila nádherně a asi do roka a půl pila ráno a večer UM. Jenže tenhle pacholek ... vždyť víš ale jo,ono to nějak půjde ,jen to hold nebude tabulkově
@markíla Jasne,drz se!!!! Drzim fakt vsechny pesti a myslim na vas
@Myšice Tak já vím že jen o ovoci být nemůže,ale co nadělám,to je na tom to nejhorší,že to nijak neovlivním.Prso stále nabízím a stále odmítá.Jsem ráda,že aspoň něco sní a že se nechá zavodnit lžičkou.Zeleninu jsem přestala teď nabízet,tím jak mu nebylo dobře tak stejně chtěl jen kojit,teď zas kojit nechce vůbec,to je bordel ale zítra jsem si říkala,že mu zkusím dát skleničku od Hippu kuře/rýže/mrkev a uvidím.Až budu doma tak zase zkusím kaši,to už mu bude 8m tak jogurt,začnu zase vařit polévku,tu mi jedl před odjezdem.A 7.6. jdeme do poradny,uvidím co doktor na to.
@markíla Taky bych tipla,ze nebude, ale jen o ovoci ziv byt nemuze. Porad nabizej,snad se zas chyti. Ty zuby uz musi prestat,je to v cyklech,tak snad uz daj pokoj. Zkousís nabizet i zeleninu,nebo jsi to na 'dovce' vzdala?

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40