banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ani u nás se extra ochlazení nekonalo, i když včerejší větří... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ani u nás se extra ochlazení nekonalo, i když včerejší větřík byl alespoň trochu příjemný. Dnes už zase bojujem sami holky doma. Já od rána opět peru, aaaa... už mě to neba. Jinak si hrajeme s Aničkou a u toho rovnáme hračky kam patří. V podvečer zase dáme malou procházku a budem čekat na taťku.Taky musím na poštu hodit Ondrovi pohled na tábor. Pěkný den všem.
Klidný večer, Adélko.
jo, to vedro už je úmorné.... Snad bude brzo trochu líp
Pěkný den Adélko

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

9 %
1 hlas

91 %
10 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 11 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40