banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

akcni slamena vdova :) - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsem vas par dnu zase zanedbavala..Dnes ( sobota) jsme sundali uz stromecek a poklidili jsme skoro veskerou vanocni dekoraci.Terry mi zitra brzo rano dojizdi do San Diega - jsem zavistiva jak blazen - je tam 24\'C.Jede na tyden na skoleni a musi pak v patek projit dulezitym testem,tka snad to dobre zvladne a dostane certifikat ( vic tomu nerozumim )Ja budu akcni - protoze Alysonin manzel take odjizdi,tak se tam zitra ( nedele) odpoledne s Violkou nastehujem a odejdem asi az v pondeli vecer.Doufame,ze deti pujdou v klidu vecer spat a y se podivame na prvni dil 2.sezony Panstvi Downton. Docela se tesim - posledni dobou si stihnem popovidat vzdy jen mezi okrikovanim a hranim si s detmi,tka to bude vic v klidu.Jen doufam,ze se Violka s Lucasem moc neservou.Ale mam zkusenost,ze po 2 hodinach si zvyknou na to,ze se tam maji a jsou uz na sebe klidnejsi ( teda jak bych tak rekla - Lucas je na ni hodnejsi.Ona mu nic nedela,krom toho,ze si s nim nechce treba hrat ( hraje si rada sama a jeho to provokuje a pak ji boucha a nebo ji vse bere z ruky).Takze snad to bude vic v klidu.Mala Rosalyn uz sedi a zacina se plazit pratahovanim za ruce.No a jinak ja jsem ponorena do papirovani pro imigracni - dnes jsem si diky tomu krasne probrala papiry,pranicka,vstupenky a pulku vyhazela.Zitra musim zavolat s nasima a jit okopirovat docela dost veci.Mejte krasnou nedeli
hezky si to užijte a Terry ať to všechno zvládne
Hezky si to užijte holky a Terrymu držím palce
držím
Jani, hezke plany, at si uzijes a Terry taky:) V ramci slusnosti, myslim
@Bea-Matyas No vsak jsem se ho ptala jestli bude good boy Na tyden si totiz vzal ze zasuvky 4 ks spodniho pradla a to je na nej prespocet
@janney
Terrymu držím palce, aby zkoušku udělala a vy si to u kamarádky pěkně užijte.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici