banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

akce ke dni zeme - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak zitra je tu pobliz v parku velka akce ke dni zeme.Moc se tesim.Mely by tam byt nejake aktivity pro deti vseho veku, jidlo,piti, ziva muzika.Dokonce Terryho kamarad hraje prave v kapele a budou tam vystupovat.Budou hrat prvni hodinu a pul. Tak treba potkame nejake lidi a bude zabava.Holt jsme oba s Terrym spolecensti lide a tak je pro nas nekdy tezke byt jen my dva.Tesim se tesim.Jinak jsme vsichni zdravi a par dnu tady byly hrozny vedra, tak jsme se uz i cvachtali v Oceanu a Violce se to moc libilo - i pisek a vsechno kolem.Jen v noci hur spi - jestli nejakej zoubek nebo co, nevim,ale ja jsem z toho zase radne unavena.Tak od 2 rano ji mame navezenou v posteli.Ale jinak je to kocicka sikovna i kdyz nekdy vztekava
U nás byl ve středu.
@Honafa jo on byl i tady 22.4, ale dnes je sobota, tak je ta akce v parku. :-)
Užijte si to Jani
Přeji ať se vám tam líbí
Jani, pěkně si to užijte.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40