banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ahoj,Martin odvezl děti Ada měla od 7,Matymu se včerejší div... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
ahoj,Martin odvezl děti Ada měla od 7,Matymu se včerejší divadlo líbilo,dneska ho vyzvedne Adélka,má odpoledku do 14.45 tak ho veme cestou domu,a já nikam nemusím,sem celá rozlámanaá,malej k nám nevím kdy vlezl a je to znát,záda a hlava mě bolej,já musím vysát a vytřít vařeno ještě je takže nic jiného,zítra se Maty fotí takže mu musím vyžehlit apřipravit věci aq taky jdou do tělocvičny,mějte se krásně jo a dostala sem ořechy takže suším,ikdyž u nás zase netopí a bedýnku jablek,o víkednu udělá dortík s piškotama za studena s jakblíčkama,ještě sem ho nedělala tak snad bude chutnat,mějte se
Dortík je skvělý, doporučuju.
@tygřímáma jo? tak jsem zvědavá
Taky musím ještě vysát.Pěkný den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

16 %
6 hlasů

78 %
29 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 37 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici