banner
K využití této služby musíte být registrována a přihlášena
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

založit novou diskuzi
K využití této služby musíte být registrována a přihlášena

Ahojky,já zde rodila v červenci 2008,rodila mě dr.Chromjákov... - diskuze

0 reakcí

banner
banner
Zobrazit příspěvky podle:
Nahlásit
K využití této služby musíte být registrována a přihlášena
Ahojky,já zde rodila v červenci 2008,rodila mě dr.Chromjáková,patří jí můj velký dík.A nejen jí,všem sestřičkám a por.asistentkám.By la jsem max.spokojená.Ke mě i k partnerovi se všichni chovali mile,nebyl problém s poždější navštěvou a pod.Předporodní péče,super,pokaždé jsem byla objednaná,nemusela jsem tam čekat celé dopoledne jako někde v pražských porodnicích.
Banner
Banner
Banner

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0
Banner

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.
Pro chytré hlavičky

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40