banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ahojky tak včera už jsem začala 29. týden - to to letí, tak... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
ahojky tak včera už jsem začala 29. týden - to to letí, tak se za chviličku budu přesouvat o kolonku výš, už se těším na mimi v bříšku, zítra jdu do poradny a pak mě čeká někdy další ultrazvuk, jo a na začátku těhu mě říkaly, že krev se dává 2x jednou to bylo v 16 tt a kdy je to podruhé a co se zjišťuje?
Kolem 30tt se bere krev na krevní obraz, HIV, syfilis a u rh negativních se zjišťujou protilátky.
Kolem 30tt se bere krev na krevní obraz, HIV, syfilis a u rh negativních se zjišťujou protilátky.
Dnes mě brali krev po druhé.Jsem 32+6 a je to na zkoumání protilátek.A moc berou jen těm, kteří mají RH -.Já mám RH+, takže mě brali krve míň.
Mě doktorka říkala, že mi budou brát moc krve ještě ve 30 tt. Ale co všechno z ní budou zjišťovat, to nevím:)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

77 %
34 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 44 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici