banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahojky - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
jdu vás sem jen pozdravit a dát poslední report do této kolonky...utíká to...Já tuhle kolonku končím s těhotenskou cukrovkou a 8kg nahoře. Zatím v noci ještě spím...určitě líp než v prvním těhu...ani nohy mi moc nenatékají...bolí mě jen sem tam záda(hlavně ráno, když vstávám) a chodím jako kačer...klasika.Jinak se mě už 3 lidi ptali, že jsem ještě celá, že takové břicho měli týden před porodem. Tak to jim můžu jen závidět, protože to moje je sice o dost větší než v prvním těhu, ale do porodního má ještě pořád dost daleko
Ahoj holky, buďte rádi, že máte břicha, já končim 6 měsíc a všichni mi říkají, že to na mě není ani vidět, že jsem spíš, jak kdybych se víc nacpala, že mam divný malý břicho proti ostatním, taky mě tím pěkně štvou. Takže spíš vypadam, jak vypasená než těhotná, což taky není příjemný poslouchat a to mám nahoře 5-6kg, což neni nic moc, za to boky mam snad 2krát širší. Cukrovka nás čeká příští týden, tak snad to dobře dopadne :)
Kašli na okolí, hlavně že ty to zvládáš dobře. Mě se zase divili kde to nosím, zvlášť po porodu kde jsem to skrývala.
tak ať ti ta poslední třetina uteče :-)ta cukrovka mě mrzí, ale 8kg je dobrých, já měla celkem 15, ty řeči o břichách jsou děsný, taky mi říkali, jestli nečekám dvojčata apod. a to mi to břicho nijak extra obří nepřišlo.
no jo já taky měla ráda tyhle komentáře já taky chodila jako kačer,máš pravdu,nejhorší to bylo po ránu než se člověk rozhýbal.Přej iať ti je v rámci možností co nejlíp a ať ti to v téhle kolonce uteče

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

76 %
35 hlasů

7 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 46 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici