banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ahoj,já tam miluju vůni čistě povlečeného povlečení,Matymu s... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
ahoj,já tam miluju vůni čistě povlečeného povlečení,Matymu sem povlíkla a vygruntovala byt zítra je na řadě Adi pokoj,peru,dneska jdem na preventivku k zubaři máme tam být po 13h takže Ada jde v 11.45 ze školy,vyzvedne Matyho doma vyčistíme kloofáky a razíme ve městě pak do galanterky a do dfŕogerky pro škrobenku na sobotgní mytí oken pak do školky zaplatit no a chtěla bych nakoupit v kaufu,mějte se krásně
Taky miluji vůni čerstvého povlečení.A ještě jsem zjistila,že je boží bílé bavlněnné povlečení.Mám tu po babičce nedávno jsem ho vyprala a dala Honzovi a super se to ustýlá,vypadá to nádherně.Škoda,že takový materiál už se nedá koupit.Přeji pěkný den i se zubařem.
Hezký den

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40