banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahojda těhulky - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jak se vám daří? My začínáme 33.týden. Já se cítím moc fajn, nic moc nebolí a spí se mi moc dobře. Syn teď marodil, tak mám perfektně naklizeno, upečeno, vše hotové. Sbalila jsem půlku bytu a odvezli jsme je k rodičům na barák, kam se budeme stěhovat v půlce ledna než doděláme náš baráček. Připravili jsem si tam ty naše dvě místnosti, už i postýlka je složená pro mimčo, tak mám radost. No bude to veselé , snad to všichni přežijeme ve zdraví . A dneska si jdeme vyzvednout kočárek, jsem z něj tak nadšená - jupíííííí . A jak se daří vám?
Ahojda, tak to je dobře, že to jde takhle od ruky. My máme postýlku také sestavenou :oD jen by ji měl někdo natřít - ale jak se zdá tak zatím nejsou lidi :oD. Kočárek už je taky doma - tedy doma u našich samozřejmě. Neptala jsem se už (o jaký kočárek se jedná)? Líbilo se mi, včera jsme měli jednání se zahraničním partnerem a prcek teda spolupracoval - kopal jak se dalo, déle a intenzivnějí, obracel se, takže se mi dělalo špatně a ještě k tomu zjistil, že nejlepší je mířit přesně na močák, že to je pak legrace a hned se vstává a utíká se na WC. Je to prostě moje zlatíčko :oD
@Buik Děkujeme . To jsi musela mít veselo při poradě . Už takhle malý a vycítí, že se něco děje. Kočárek je Espiro GTX, tyrkysová barva a je tak úžasný
@misanka :o) mno možná cítil, že je maminka nervní :oD. Snažila jsem se pro firmu utrhnout co nejvíc :oD.http://www.moje-miminko.cz/kocarky-espiro-gtx-867.htmlje to tento kočárek??
@Buik Přesně tahle barva, mají novou kolekci 2012 http://www.kocarkycz.cz/cz-detail-251903-kocarek-espiro-gtx-2012-tyrkys-05.htmlMimísek to určitě vycítil, to je jasný
@misanka Tak to je správné!!! :o)
@Buik Nene, kočárek máme u rodičů
@misanka Hmm, kočárek vypadá kráásně. Kdy že budete mít prcka?? Aha, 33 týdne, mno to je opravdu za pár :o), ale domů si kočárek ještě nevemeš, že ne .o)
Ahoj, já jsem dnes přesně 33tt a ještě teda nemám nachystaný vůbec nic, ani tu postýlku, chystám se na to až po novým roce, až bude trochu klidu, tak snad to stihnu
@Jabina No, já mám většinu po mladším synovi, nějaké oblečení jsem si dokoupila tak pro radost a hlavně Tomášek byl v červnu a teď bude mimi v únoru, tak nějaké teplejší. Jinak to mám všechno připravené na jednom místě, ale ještě není vyprané. To až se právě přestěhujeme k rodičům a to budu tak 36tt. Dneska jsem si ještě vyřídila v práci mateřskou, tak paráda . Tak si ještě užijeme Vánoce ve třech ve starém bytě a pak už to bude jedna změna za druhou, už se těším.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40