banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ahoj u nás hnusně prší je zima,já odvedla děti ,peru a uvaří... - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ahoj u nás hnusně prší je zima,já odvedla děti ,peru a uvařím špagety a kynou mi housky,už mám vytřeno a zalitý kytky,včera sem to zvládla všechno a i to že sem nečekaně potkala tchýni a zase blbě kecala,ale nohy mě bolej teda ještě dneska dostaly sme z loga 5 listu na učení a už za 14 dnu další návštěva,no schuzka dopadla jakštakž nadšená nejsem a svuj názor sem Adéle řekla mějte se hezky
Gabi,at mas hezky den i tak
Hezký den, Gábi.
hezký den
Pěkný den Gábi
Krásný den
Tady sněží, fůůůůůůj.Na tchýni se vykašli. Měj krásný den, Gábinko.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
4 hlasy

81 %
17 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 21 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40