banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahoj, tak vcházím do poslední kolonky a musím říct že tyto p... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj, tak vcházím do poslední kolonky a musím říct že tyto prostřední měsíce byly asi ty nejhezčí z celéo těhulkování.. první tři měsíce má člověk jen obavy aby se tomu malému něco nestalo.. v tomto období cítíme první pohyby, vidíme skvělý ultrazvuk svého miminka.. a prakticky nás nic nebolí.. Ted už mě čeká jen rostoucí bříško které je težší a těžší.. s tím spojené problémy ze začátku alehlavně jak je na konci to štěstí kdy držíte miminko v náručí a už vás nic nerozdělí. Tak vám přeju krásné těhulkování a zdravé miminka..
Ahoj,přeji vše nejlepší v posledním období těhotenství a hlavně ať ten konec těhu-začátek nového života je pro Tebe ten nejhezčí. Hodně zdraví

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici