banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahoj tak jsem tady - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak si dovolím k Vám přidat. Dnes mi doktor potvrdil těhu. Ale průkazku ještě nemám. Zítra jdu na krev a za 14 dní znovu na ultrazvuk. Poslední MS jsem měla 21.3 to jsem myslela, že začínám 2. trimestr. Váček měří 3 mm. Dostala jsem Dhupaston, který budu brát 2x za den. Myslíte, že bude vše v pořádku?
Blahopřeju!! My jsme měli na prvním ultrazvuku jen 4,8mm, pak 14 dní doma a v úterý jdeme znovu na uz, ale odběry my můj doktor vůbec nebere :(. Doufám že ti všechno dopadne dobře! Blahopřeju!
@cute.lus v druhém trimestru jsi az od 13tt :) takze to asi opravdu jeste ne
@Papajinka Ahojky,gratuluji!!!jsem na tom podobne...posledni MS 20.3 k doktorovi jdu ve stredu, tak jsem zvedava jak to bude vypadat.Doufam, ze vse dobre dopadne.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40