banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

AHOJ OSTRAVO! - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Zdravím mamči z ostravy! Chodíte někdo do herny Krteček ? chystám se tam s malou ,když je tak škaredě..mám to sice z ruky ,ale tady poblíž nic není..tak se k nám přidejte!
ahojki, ja bydlim velmi blizko slavikove!kde to tam je? to jeasi pro starsi deti co..ja mam 3 mesicni holcicku....
ahoj Soni, jestli jsi z Moravské Ostravy, tak máš blíže rodinné centrum Chaloupka. Je to tam taky fajn. Tady je adresa www.rcchaloupka.cz
kde to je?
@lendy v Porubě-slavíkova ul.v budově školky..už jsem tam jednou byla je to tam fajn,jinak jsem uvažovala zajít do Duhy-Komens.sady,chodim tam s holkama ven ale jetam hernička i vevnitř...malá už neví doma coby,tak přemýšlím co sní podniknout když je pořád tak hnusně..
@sonacv tak to se přiznam porubu moc neznamakorad dost často jezdime na kruhač k věžičkam za kamoškou...

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

80 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 41 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici