banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahoj holky,tak po dnešní kontrole nás pan doktor pozval na d... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky,tak po dnešní kontrole nás pan doktor pozval na další návštěvu do rizikové poradny na pondělí pokud do té doby neporodíme a domluví se prý termín vyvolání.Dnes ale vyšetření dopadlo tak že jsem na 2,5prstu otevřená a CS mám mezi 7/8 takže to je velice slušné no tak uvidíme jak ta naše princezna začne nebo nezačne být aktivní.Přeju krásný den je tam dneska fakt nádherně
preju ti at se to rozbehne samo!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40