banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahoj holky.Držte prosím všetky ideme na 3 D utz do Budej.So... - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky.Držte prosím všetky ideme na 3 D utz do Budej.Som nervozna.Inak sa máme krásne len odkedy sme sa vrátili tak nieje na nič čas.Deti naše odlúčenie prežili pekne.Ivanko sa mal super a tak isto aj malý Mike.Ani si nevšimli,že sme preč.Veľmi mi to prospelo,lebo bruško narástlo len si teraz musím dávať pozor aby som čo najmenej dvíhala to naše malé 10 kilové šťastie.Za chvíľu sa sťahujemePekný deň
Držím palečky.
držím palečky at se tam na ultrazvuku ukáže holka jako lusk
Naty držím palečky,hlavně pak napiš jestli se v bříšku ukrývá princezna
Přidávám se taktéž a přeju princezničku
tak ať to zvládnete a miminko ať spolupracuje
Naty,budu držet palečky,ať je vše OK a bříšku se mrská malá princezna.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

16 %
6 hlasů

78 %
29 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 37 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici