banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahoj Holky - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
tak hlásím, že jsem dnes byla na kontrole ve 32tt. Brali mi krev dneska a taky dělala dr. ultrazvuk. Mimčo má zhruba nějakých 1800g, takže už je docela i dost cítit, až to někdy bolí. Ale i když to zabolí, tak si to užívám. Už jsem si nechala napsat i mateřskou ode dneška, poněvadž jsem na neschopence od prvopočátku těhu, tak už se potřebuju dostat taky ven, hlavně večer. Vycházky mi začínaly v 8:00 a končily 18:00, ale co mi to bylo platný, když se přítel vrací z práce v šest večer a nemohli jsme jít ani ven se projít. Tak to dnes půjdem rovnou \"zapít\" do hospy. Tak se mějte pěkně, pohlaďte bříška a všem, co přenáší, nebo mají termín přeji rychlý a bezproblémový porod.
Ahojky, procitam si tu ty terminy a ja jsem dneska 33+0tt a termín dle MS mam 27.11. a UZ 4.12. Jo a na screeningu ve 13tt mi rekli 3.12., tak snad jim to nejak tak vyjde ;)
Jani a ty máš termín kdy?
@Zavadilka Ahoj Teri, já mám termín 10.12.2010 podle PM a podle UZ z 13tt 19.12.2010. Poslední menses 5.3.2010. Tak uvidím, kdy se mimi rozhodne. Podle PM začínám 33tt, podle UZ budu začínat 32tt. Z velkýho UZ (včerejšího) mám v průkazce napsaný stáří dle BPD 32+3, AC 32, FL 33. A potom si má člověk vybrat. Všechno je ale jak má být. Mimi neváží ani málo, ani moc, zkrátka akorát a je velice dobře zašpuntovaný (čípek vysoko). Jo a je hlavičkou dolů, což už je od 26tt, kdy jsem byla na 3D UZ. Toť vše, doufám, že to stačí. Tak jsem zvědavá, která z nás tří se \"rozesype\" první. Dnes bych měla mít čas, tak sem hodím všechny fotky z UZ, je jich požehnaně. Tak se mějte, pa
Ahojky ... já jsem taky ve 32tt ... na ten velký UZ jdu v utery a tak uz se nemuzu dockat!!! Uz jsem prdolku taaak hroozne moc dlouho nevidela (10týdnů :((Taky už si chci nechat napsat mateřskou, a už se taky těším, že se nebudu muset omezovat .. já měla vycházky 10-12 a 16-18hod ... takže na palicu :((
@elik.kreckuj Eli ty už taky 32? Já jsem fakt z toho jelen,.,,já končím 32 t. termín mám teda 8.12 a ty? Nemůžu to nikde najít
@Zavadilka Ahoj Tery ... jj, dneska jsem 31+1 .. to je 32tt, ne??! Pac v utery jdu na KO a to mi řekla doktorka, že je v 32 tt ...Já mam terminy: 13. a 17.12. a posledni MS jsem mela 11.3.Takže když ty mesic předemnou, tak by jsi měla být uz minimalne v 34tt, ne??!!
@elik.kreckuj Já to prostě jednoduše nechápu....jsem 32 týden, přesně nevím, tady se na dny nejdede Poslední menses 16.2 a termín mám dle sona z 16 t. 8.12.Jinak dle MS 23.11. Jsme zvědavá, kdy teda malou vyprdnu. Snad je v pořádku.( doktor mi řekl, že bych dle MS měla být v 33t.ale že je vše v pořádku, jen je o něco menší) Těžko to určit, když jsem měla jen jednu menses.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40