banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

AHOJ HOLČINY - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jak pokračujete?v těhulkování?My jsme 25+2 před 14 dny jsem musela k dr.V neděli mě začlo tvrdnout břicho jako šutr a úplný tlaky v břiše už sem si řikala že je to snad v haji že předčasně porodím to měla mala sotva 400g.Úplně sem tu bolestí brečela byla sem rozhodnutá ject večer na pohotovost kdyby se to nezlepšilo.K večeru to ustalo tak sem v pondělí vyrazila k dr.1-streptokok v moči tak mě nasadila antibiotika prý to občas může být z toho,pak mi dala magnézko 3 krát denně 2 tablety.Zkontrolovala malou jestli se něco neděje jestli je živá.A ležet,ležet jinak mě položí do nemocnice.Přtel musí chodit na nákup,obstarat venku zvířata,umejt nádobí,vytřít,vysát, a ještě něcu učmuchtí.Ráno chodí ve 4 do práce tak už toho má taky dost se ještě starat o domácnost.Takže ted sem 14 dní v kuse ležela televizi už nemůžu ani vidět tak sem si sedla sem aleson na10 minut.Navíc ted mam ještě ke všemu svědivej výtok kterej mě provází snad od začátku těhu pokaždý mi dr.píše naky bobule.Předtim sem ho měla tak jednou za rok.Mějte se krásně a užívejte bříška.
Teda,obdivuju přítele,ten musí být dost utahanej.Že ti leze na nervy televize se ti nedivím vůbec nic v ní není a filmy na DVD zkouklý snad 3x co.Ale hlavní je že ležet můžeš a nic tě neruší(4-letý dítě).Tak pořádně odpočívej doma určo lepší blbá televize než nemocnice
tak hlavně odpočívej a odpočívej
Tak hlavně na sebe dávej velký pozor a zatni zuby a snaž se to vydržet. Držím pěstičky ať je líp a vše je ok. Pohlaď bříško

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40