banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ahoj, Adélka po pondělním očkování žádna reakce, jen to má t... - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ahoj, Adélka po pondělním očkování žádna reakce, jen to má trošku červený a v noci spala 12hodin v kuse. Zato dneska se vzbudila už o půl noci a ve 4. Normálně se budí jen jednou. Doufám, že to byla vyjímka, do toho má ještě Vojta rýmu, takže jsem se zase nevyspala
Naprosto tě chápu, já jsem taky zvyklá že malá spí celou noc a když teď chce třeba 3x za noc něco, tak nadávám :DD Chápu že jsou na tom některé maminky hůř..
Pořád lepší 2x za noc než se budit co hodinu.
Ty jo ty se máš s tim spaním, mě malej vnoci vstává každý 2 hodiny na jídlo
@AlexandraBabosova Mě by asi taky kleplo.
@AlexandraBabosova no to by mě asi kleplo
@Rowdynka to mě taky, mně už se nelíbilo to 2x. Ale né, ono by to šlo. Horší je ten Vojta, pořád v noci řve a není mu jak pomoct. Vždycky když už usínám tak začne a tak pořád dokola, ještě že to nebudí Ádu.
@jana1260 snad už bude brzo v pohodě:)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40