banner

Ach, Ti chlapi - nové reakce

Dnes mi přišel krásný námět, a to k založení téhle rubriky s doprovodným textem: "Nemyslím stěžovat si na ně, ale prostě pro pobavení - historek by se jistě našlo dost." Jsem téhož názoru :-). Renčo, Tobě za námět velice děkuji.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 3 589 příspěvků

jdu chválit

krásný

Manžel a úklid

otázkou zůstává jestli to i použil a né jen nachystal

Manžel a úklid

Jééé, připomnělas mi.Minulej týden měla být u nás návštěva, poprosila jsem Pepu, aby uklidil obyvák, já že nachystím pohoštění. Tak to děláme velice často. Pepa s holkama seberou hračky ze země a Pepa pak vysaje a setře.Tentokrát to pojal tak, že udělal pořádek v papírech, účtech, smlouvách a.t.d. Jako taky potřeba, ale to je věc, kterou návštěva fakt nekontroluje, jestli máme výplatní pásky seřazené podle data

Manžel a úklid

To abys nepřehlédla, že uklízel.

Manžel a úklid

jdu chválit

paráda, borec je to

jakého mám doma držgrešlu

je no...

jakého mám doma držgrešlu

je, a jalej

jdu chválit

No vidíš, tak Ti toho svého na to hlídání dětí ani nebudu muset půjčovat, máš svého úžasného . A žehlení mu odpusť , je opravdu zlatej.

jdu chválit

To je skvělé,LuciA kdy nastupuješ?Budu na tebe myslet

jakého mám doma držgrešlu

Jaruš,promiň,ale JE to vůl

jakého mám doma držgrešlu

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici