Ach, Ti chlapi - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 3 588 příspěvků

Romantika ala šereda podruhé
je to marný,je to marný,je to marný.Chlapi jsou prostě marný
Romantika ala šereda podruhé
melas napsat jeziskovi mail jako sofi od calamity :-DRomantika ála šereda
Já tu mám ten tác na snídaně do postele.Drak se mě jednu ptal na co to je-tak mu říkám,že na snídaně do postele-romantika.A on-fuj,to jsou pak v posteli drobky.

Romantika ála šereda
Asi bych s těmi snídaněmi na dalších x let ochladla.Romantika ála šereda
to je marnost nad marnost ti chlapi,fakt marnost
Příhodná připomínka
U těch spermii by mě to taky zajímalo.Mikroskop máme,spermie kupodivu taky,tak můžu prozkoumat.
Příhodná připomínka
me se zvonilka ptala,jestli muze prozkoumat curanky,naseho psa hovinko a krev.treba az ji vypadne zub..to bude vesele odebirani vzorku...u spermii by to obstaral tatinek samtudiz pro me vyhraSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
21 %
4 hlasy
79 %
15 hlasů
0 %
0 hlasů
Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků