banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ach ti chlapi - diskuze

24 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky,máte doma nějaká chlapa,který by věčně mluvil o tom jak strašně vypadáte a že kdy už se sebou konečně něco uděláte?Já ano a je mě z toho momentálně tak smutno......hrůza.jako kdby se láska měřila jen na kila co?
Ahojky tak to ti teda nezavidim.Chlapi si nekdy nevidi do huby.Do me si obcas rypne muj tatka,tak se tomu vzdycky zasmeju a neresim to.Pred otehotnenim jsem mela strach ze priberu hooodne moc a manzel mi na to rekl:no a co no tak priberes a nejak to neresil.Ted v tehu do me obcas rypne,ale jenom ze srandy.Tak si do neho rypnu taky,ze pribira semnou a smejem se.
mě by zajímalo co by dělal kdyby si teda se sebou udělala něco extra, to by si zase určitě myslel že máš někoho jinýho? Přijde mi že je to zlé aby byl takovej, třeba žárlí že na něj nemáš čas? takovej byl od začátku? Jak koukám na fotky tak teda by se klidně mohl také více snažit a přestat tě buzerovat. Držím palečky ať je lépe, Marketinka je krásná... pa a usmívej se
to teda nechápu já bych to teda nesnesla a ani si nedokážu představit, že by mi manžel někdy něco takového řekl.. spíš naopak, já po porodu jsem sice rychle zhodila zpátky na svou váhu ale už se těším, až budu chodit zase na cvíčo - alespoň občas přece jen potřebuji trošku zpevnit bříško... a manžel mi naopak tvrdí, že jsem se nezměnila a celé těhu mě taky uklidňoval, že mi roste jen bříško a jak mi to sluší... opravdu si myslím, že takové řeči do vztahu moc nepatří... držím palečky, ať se to brzy srovná
Ahoj holky!Ja sice po porodu davno zhubla, ale spis me stve, ze nemam vubec cas a vlastne ani prilezitost se pekne oblikat a starat se o sebe. Protoze proc bych doma chodila v nejakych krasnych vecech, kdyz jsem vecne upatlana od deti, jak je krmim, poblinkana a atd. To by mi tech veci bylo lito. Tak chodim v teplakach a mikine. Ale rada obcas nekam zajdu, pekne se obleknu a nalicim a to me pak potesi, jak muj manzel udivene kouka a rekne : Teda, tobe to slusi.
@janasmile Jo jo to je fakt já taky doma chodím v teplákách a obyčejným triku a víš že máš pravdu?kdybych se oblíkla jak když někam jdu asi by taky zíral.je fakt že když jedem nakupovat tak si stěžuje že se mu doma takhle nenalíčím apod,:o)))Ale taky si jednou za čas moc ráda koupím něco pěkného na sebe,potřebuju to,dělá mi to radost,ale v poslední době na to skoro nemám čas
@iecul Fakt je, že když jsme pořád doma, to oblékání trochu pokulhává. Už asi předloni jsem řekla dost a od té doby si kupuju nové a pěkné tepláky A kupodivu i tak málo stačí.Zrovna nedávno si taky rýpl, že ty prsa, bída s nouzí. Řekla jsem mu, ať se podívá na svůj vyžraný pupek, a že já mám k tomu co zbylo z mých prsou aspoň objektivní důvod. To koukal. jo a ještě jsem dodala, že jsem ráda, že je mám menší...Taky se mě to samozřejmě dotkne, ale nedávám to najevo - o to víc by si to rýpání mohl užívat Zkus to taky tak. A navíc, co jsem koukala do vizitky, tak na tom nějak zle vážně nejsi. To znám jinačí a neřeší to.
@ Ahoj Suny,díky moc za tvůj názor a podporu,něco na tom je no.KDYbych dělala, že mi to jeho rýpání absolutně neva,tak si myslím, že by ´ho to pěkně štvalo, že to se mnou nehne.Zkusím se polepšit:o)))
@iecul 👍👍👍
ahoj ja nastesti ne,ale moje nejlepsi kamaradka bohuzel jo,a uz se z ni stala skoro anorekticka a alkoholicka.Nenech to dojit tak daleko!!!Taky nevypadam jako pred detmi,ale nastesti manzovi to neva,musi se pocitat ze to nebude jako driv.At si to teda ten chlap zkusi sam!
@versacek@seznam.cz jojo to je mi kamarádky moc líto a troufám si říct že vím jak jí je.no je fakt že s tím jídlem se teda taky odflakuji,ale alkohol?to ne.Jen obědvám a někdy mám i snídani,ale jinak na to kašlu,protože na to jídlo ani nemám chut,skkrze ty jeho narážky.
@versacek@seznam.cz správně..bych je chtěla vidět po dětech
Nic proti-schválně jsem zkoukla toho Tvého ,,donchuána,,ve vizitce a do ideála mu teda taky myslím něco schází.Oni jsou fakt někteří chlapi strašní ,,primouši,,

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40