banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

AB Rh negativní - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky je tu nějaká maminka co má tuto skupinu ???
Já má B- kluci mají jeden B+,druhý 0+oba jsou císařem,oba v pořádku, po každém porodu jsem dostala injekci imunoglobulinu,kvůli případnému dalšímu těhu.
Já mám AB- . Není až tak problém že ty jsi negativní, ale v tuto chvíli záleží jakou skupinu má otec, pokuď by měl + tak ty musíš dostat po produ protilátky, pokuď taky - tak to nic neděje a malá to z toho neměla.
@Ady.S No manžel neví jakou má a testy po něm nikdo nechtěl. Musíme to zjistit
@zaacatek Mě hned jak zjistili AB- povolali chlapa na testy, tím že byl taky - bylo vše v pohodě. Za to teď to bude mazec.
@Ady.S Tak u nás manžela netestovali jen já měla 3krát odběry ale vše bylo ok. Tak snad to bude v pořádku i u druhého miminka
Jo já mám.Pročpak?
@antara No zajímalo by mě jak to u vás bylo z miminkem jestli mělo po narození nějaké problémy já jsem totiž negativní a to je pro miminko i pro nás nebezpečné. Kvůli tomu faktoru. Malá po porodu musela dostat transfuzi kvůli anémií. Ale jsme v pořádku prostě se neshodla naše krev. Ale teď plánujeme druhé tak hledám maminku co to má stejné jako my.
@zaacatek když jsem čekala Vašíka, tak už v těhotenství bylo jasné, že má jiný RH faktor, 3x mě kvůli tomu v těhotenství brali krev (jinak se bere jen 2x) a pak v porodnici mě dávali injekce.Vím, že je to problém až u druhého těhotenství, tak se to pak řeší už před porodem, to mám zatím za sebou první test a zatím se protilátky neobjevily.
@antara Tak já byla taky 3krát na protilátky ale nic se neprokázalo ale při porodu plánovaný císař malá dostála transfuzi byla anemická a 2dny na pozorování. Takže mám obavy aby bylo vše v pořádku u druhého miminka.
@zaacatek Po císaři jsem ležela den a noc na jipce tak snad mi dali všechno co měli.
@antara Nic nevím papíry jsem odevzdala a ani se nepodívala ono taky po návratu z porodnice byla jiná starost. Zato teď všechno zjišťuji v pondělí u své dr. a pak u dr. pro malou. Tak snad mi píchli vše co jsem měla dostat měla jsem to červeně v papírech že jsem negativní .... snad se to dočtu ve správě pro dr když mě propouštěli
@zaacatek A dostala jsi ty injekce po porodu? A mala ma jakou skupinu?
Já jsem AB ale pozitivní.
@Meridene díky ale pozitivní to má ok

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
4 hlasy

79 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40