banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

A je to tadyyy - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Masaryk run...na brnenskem okruhu zavody..ja jedu 10km na inlinech a bezim..pak chci i kolobku.ale tu necham jen tak jako zalozni.pocasi celkem v pohode na sportovani.decka si zazavodi taky.pak bych mela jet na kost vina.ale jdou tam lidi co ja nemusim.tak premyslim ze budu radsi doma.a podelam neco do prace...zitra na kolo nekam.a zase je konec vikendu...mejte se priima..
Hezký víkend.
Dáši, to jsi hrdinka. To mně tedy popiš. To jdeš nejdříve masově inlinovat a pak stejnou trasu běžíš? Přiznám se, že já tohle mám jako relax a když už jedu jenom s někým z rodiny, tak se z relaxu stává trochu adrenalin, kdy si musím hlídat, aby do mě nikdo nenajel apod. Také nezvládám, když přede mnou běží nebo jede někdo vyšší a já pak nevidím na přírodu.
@Calamity J. Jojo..a pak i kolobezky;))hele my nezavodime se spickou..ta nam odjela hned..a ja si jela svoje tempo..dokonce sme planovali s kamoskou ze si pokecame.ale jela pomalej nez ja.a me nebavi furt pribrzdovat.tak sem ji trochu ujela a kecali sme az v cili..beh je taky pohoda..rychlici sou fuc hned...ja tam jela kvuli okruhu..miluju jej..decka si tam taky zazavodi.a je to tam fajn...teda pohoda..po 6km sem myslela ze ty nohy nerozhejbu..ale pak sem spis vyklusavala nez bezela..ale dobehla sem..to je hlavni...a kolobezku sem dala 2km a dal nic...neumim stridat nohy.a ta leva uz nemohla...ale zkusila sem to...rednme takovej trojboj ceka v blansku...ale az zari....tak muzu trenovat;)
@amalie2011 A kolik km byl ten běh? Koloběžku nemusím, jsem dominantní pravák, umím to pouze na jednu stranu.
jo tady o tom mluvili dnes na kiss hády....tak vzhůru do toho
jo ráda se hýbu, ale tohle teda nemusím...
Aby jsi v rámci adrenalinu ze závodění nedoběhla až k nám do Ovy. Téda,ty jsi šílenec.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40