banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

95% - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj nastávající Maminky,
Rodila jsem 8.9.2007 v nově otevřené porodnici v Plzni. Musím říci,že co se týče porodu a veškeré péče kolem něho, bylo všechno špičkové. Svůj pokoj, své soukromí. Sestřičky se chovaly velmi nadstandartně, kdyby to tak nebolelo, tak si troufnu říci že ***** hotel je proti téhle porodnici Velká 0. Ale boužel mě trošku sklamala ta péče po porodu, možná to bylo tím, že jsem rodila pouze 2 dny po otevření a že né vše tam měli 100% vychytané, ale kdybych v těhotenství nechodila na kurzy, tak bych přišla domů úplně nešťastná, protože bych nevěděla co si s Natálkou počít. Bylo tam sice krásně čisto, ale nevěděla jsem jestli k prsu dobře přikládám atd. Musím ale podotknout, že kdybych měla rodit, šla bych tam na 100% znovu, ale trošku více bych žadonila o větší pozornost ze strany dětských sester. Všem nastávajícím maminkám přeji hodně štěstí a co nejméně bolesti při porodu. Monča

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40