banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

5+8 - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky , mohu se přidat do diskuze ? :) jsem v 5+8 akorát teď nastalo pár komplikací.Včera sem začala krvácet,tak sem utíkala rychle do Nemocnice na pohotovost. Dostala jsem Utrogestan nevím mám z toho strašně zvláštní pocit,ale věřím,že všechno bude v pořádku
gratuluji a určitě vše bude v pohodě hlavně být v pohodě i po psychické stránce
teda 6+1 spletla jsem se :D

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

79 %
31 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 39 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici