banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

37tt - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
to byla dneska noc...3x mne probudila velká bolest bříška a spodku,normálně jsem si říkala,že jsem to dostala-než mi došlo,že jsem těhu...dneska jsem celkově jakási na h...,unavená,bolesti spodku,pícháni v nohou,tvdnutí bříška jak kámen-často..a celkově taková nesvá...tlačí mi hodně zadečkem na spodek-to mi dělal Páta týden před porodem...a často se mi zdá o sexuno chápete to?já nanho nemám ani pomyšlení a ve snu ho mám skoro denně
tak to vypadá,že už se ti to blíží??? Třeba bude chtít Danielka na svět dřív.
Ty bolesti spodku mě asi 3 týdny v noci v kuse bolí.Je to taková zvláštní bolest.Popisovala jsem to kamarádce a ta mi říkala, že by to mohlo být otevírání porodnívh cest.
Tak mě se o sexu taky zdá,a to nejsem tak daleko ještě v tt jako ty.
Teda neumím si představit, kdyby mi mrňous tlačil zadečkem, mě tlačí hlavičkou a stačí mi to. Já mám taky dny kdy se cítím unavená, nechce se mi nic dělat a někdy mám zase energie až až. Jinak na sex také nemám moc pomyšlení, ale zdá se mi o něm pravidelně. Já teď začínám mít panickou hrůzu z porodu.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40