banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

3 noc - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
malý položen do postýlky 19:40 a 19:55 spal. HURÁ!!!!!!!!!!! zajásali jsme. bohužel po 21h až do 23 se asi 4x budil, ale stačil dudýnek, pohlazení a spal. ale kolem půl noci to začalo. to ječel jak na lesy. takže sem Květoše vyhodil do obýváku, já si sedla do pracovny a co 8 minut hcodila. řval do 1h, kdy pak usnul. před 3h se opět začal budit, takže dudel a spí, ale jen na 10 minut a bylo 3:13 a řval do asi 5? už ani nevím, pak usnul. v 5:30 začal plakat, ale to už sem ho vzala k sobě, nakojila (mimo jiné mi v noci teklo mlíko, že sem se musela jít přeslíct a vzít pod sebe ručník) a spal do půl sedmé. můžu vám říct, že po dnešní noci jsem troska, ale to neva, zvedneme hlavu a jdeme dál, přece to nevzdáme už tak na začátku.
Budu se opakovat, ale je to boj.. u nás to oddělené spaní taky hodně pomohlo.. když jí ale trápí zuby, tak je vše marné - to musím sedět, hladit a čekat a čekat.Když spala s námi tak zvládala řvát i od 2 do 5:30 (myslím, že rekord má 5hodin), pak si ale třeba dáchla do 9 (jednou i do 9:45).Ale teď jak jsem těhu, tak mě i noční hodinka šíleně unavuje .
Jsi úžasná. Hlavně vytrvej, je jasné že nezačne spát po pár pokusech. Ale myslím si že když budete důslední a vytrváte už brzo se vyspíš celou noc. Zasloužíš si to
drz se,ja si to neumi predstavit,ale snad jednou konecne usne na dlouho
Jediné co můžu poradit je oddělené spaní. Když jsme naši malou učili spinkat, a ze zoufalství kdy nic nepomáhalo, mi naše doktorka poradila, ať spíme jinde než malá. Tak jsme týden spali v obýváku a malá v ložnici. A fakt to bylo to nejúčinnější ze všeho. Ona totiž jak nás tam slyšela, že jsme spát zpustila sirénu a skončila až k ránu, tímto se to vyřešilo. Když už se snažíš naučit si malého aby spinkal sám, určitě bych ho po tuto dobu nebrala k sobě do postele, začne to zneužívat, a bude se budit dál a bude čekat na to, až si ho vezmeš k sobě do postele. Ale to je jen můj názor. Každé miminko je jiné. Tak držím pěsti, aby to brzo přešlo a spinkal celou noc
@softinka no já ho vzala až v tu půl 6 na kojení a stejně stáváme v 6hvíš mi taky tam nejsem včera sem šli do postele až kolem 3h
Musí být přece líp

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40