banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

3 měsíce - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj Mamky. V sobotu nám byli 3 měsíce a dnes jsme byli u dr.na prohlídce a očkování. Vojtíšek má 64cm a 6kg. Dr. říkala,že je moc šikovný a bystrý. Jen pasení hříbátek musíme víc trénovat - dává špatně ručičky,ale to se prý srovná. Když Vojťulku očkovali,tak tak hrooozně plakal,bylo mi ho tak líto, ještě jsem ho musela držet za ručičky,byl uplně rudej,ale jakmile jsem ho zvedla tak se zklidnil.Dostal 2 injekce HEXU a SYNFLORIX. Snad nebudou nějaké reakce,zatím je to ok a s bráškou už spinkají.
Ahoj,Kačce byli 3 měsíce minulý týden a máme 65cm a 6,35kg. To jsou skoro stejné míry Taky dostala včeličku a plakala. Ale cestou domů v kočárku na to zapomněla. A naštěstí ani zvýšenou teplotu neměla.S pasením máme taky trochu problém. Už se opírá, ale asi to taky není 100% správně. Oni to rychle doženou. Jsou to naši šikulové. Za 14dní jdeme na pneumokoka.Tak ať Vojtík hezky roste a dělá jen radost.
Ahoj,mamkoPasení koníčků Vojtíšek určitě dožene,nebojA s tím očkováním tě úplně a naprosto chápu.Já jsem se při prvním očkování Karolínky skoro rozbrečela,bylo to stejné jako u vás.Taky jsem jí držela ručky a ona pak zrudla,úplně ztratila dech a pak se rozeřvala.Po té první injekci hned ztichla,ale po druhé (Prevenar)se rozplakala znovu.V čekárně už pak byla v pohodě.Vojtíšek je šikulka,že to zvládl,příště už to bude jen a jen lepší (u nás to tak je,pláče sice,ale míň)Tak přeju,ať všechno proběhne v pohodě a nedostaví se žádná teplotka

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40