banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

25. Týden těhotenství - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Chci se zeptat, kolik jste přibrali do 25. Týdne těhotenství. Poslední měsíc mi připadá, že hrozně přibírám, kolem 900 g týdně a četla jsem, že je váhový přírůstek kolem půl kila týdně. Dosud jsem přibrala celkově necelých 8 kg. Jen mě zajímá, jak to máte vy s přibíráním na váze během 6. měsíce. Moc děkuji. :-)
Ahoj, jsem v 29. týdnu a můj váhový přírůstek je 12 Kg a všichni mi to chválí, jak mi to teď sluší... Myslím že hodně záleží na tom, jak jsi vypadala před otěhotněním. Já měla třeba BMI 17,5, takže je jasné, že jsem musela nabrat víc ;-)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40