banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

11m - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
uz jen chvili a bude prdolovi rok.. je to zlaticko, uz si dokaze sam bez pomoci stoupnout v prostoru, mezi nabytkem udela i krucek sam. Naucil se hrat na schovku - schova se za zaves a pak na nas dela baf a strasne se tomu rechta... je to zahradnik a asi ma pocit, ze malo kyprim ; konecne mu vyrazil treti zub (jednicka nahore)... obcas ho trosku trapi braska, uz bylo kvuli tomu par drzkopadu, ale jinak se maji kluci moc radi

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

22 %
4 hlasy

78 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 18 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40