banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

100% spokojenost, personál super! - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dlouho jsem řešila, v jaké porodnici rodit (Sokolov, K.Vary, Ostrov). Nakonec jsem si vybrala Sokolov a jsem moc ráda, že jsem byla právě tam - 13.5.2010 se nám narodil krásný chlapeček Matýsek. Porod vedla porodní asistentka paní Burjánková, vše pak dokončila paní doktorka Bauerová. Porod nebyl lehký, následné ošetření také ne, přesto se mi všichni snažili pomoci, abych vše měla rychle za sebou. Taktéž personál z dětského byl na nás velmi hodný, sestřičky byly trpělivé s naším kojením. Co se týče pokojů, tak jsem byla též velmi spokojena - pokoje jsou po 2, sociální zařízení je na pokoji, postele jsou polohovací. Budoucím maminkám vřele doporučuji. Matýsek je krásné a zdravé dítě. Tímto bych chtěla veškerému personálu ještě jednou moc a moc poděkovat!!! Děkuji, Katka

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

80 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 41 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici