Inzerce
Inzerce

Kojím dostatečně?

Dobrý den paní doktorko, dcera má 7 měsíců a kousek a nevím, zda ji dostatečně kojíme. Máme příkrm na svačinku, přesnídávku - sní jak kdy, většinou jen pár lžiček; oběd - zelenina, maso, příloha, žloutek atd. - to většinou zbaští všechno; svačina - ovoce, sušenka - jak kdy, někdy sní vše a někdy nic... Přijde mi, že by jí vůbec nevadilo, kdyby měla delší pauzy mezi krmením, třeba i 4 hodiny. Pak totiž většinou sní všechno :/ Většinou ještě vše zapije MM. Přijde mi, že v noci se potřebuje dojíst - jí v 11, 3 a pak v 5 hodin. Lze nějak otočit, aby jedla více přes den a méně v noci?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Nabízejte jídlo během dne po 4 hodinách, příkrmy nedokojujte. Asi se nasytí MM a pak moc příkrmů nechce, pokud si příkrmu vezme jen málo. Jakmile bude mít hlad, nabídněte příkrm znovu. Noční kojení ponechejte.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Kojím dostatečně? - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×