Inzerce
Inzerce
Inzerce

Od kdy se smí vozit dítě v sedačce na kole?

Od kdy je možné začít dítě vozit na sedačce na kole? Máme desetiměsíční holčičku, která stabilně sedí a začíná chodit. Sedátko máme na kole dopředu. Rádi bychom s ní za měsíc začali jezdit na kole. Je to možné nebo je to příliš brzy?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Pokud dítě pevně samo sedí, můžete jej vozit na sedačce na kole, nutná je ale helma na hlavu, nevím však, jestli jsou už i na tak malé děti. Také je nutné, aby se dítě umělo samo přidržovat. Preferovala bych sedátko vzadu, možná by bylo bezpečnější vozit dítě za kolem v závěsném vozíku.

Pokud dítě pevně samo sedím, můžete jej vozit na sedačce na kole, nutná je ale helma
na hlavu, nevím jestli jsou už i na tak malé děti.Také je nutné, aby se dítě umělo
samo přidržovat.Možná by bylo bezpečnější vozit dítě  za kolem v závěsném vozíku.Pokud dítě pevně samo sedím, můžete jej vozit na sedačce na kole, nutná je ale helmana hlavu, nevím jestli jsou už i na tak malé děti.Také je nutné, aby se dítě umělosamo přidržovat.Možná by bylo bezpečnější vozit dítě  za kolem v závěsném vozíku
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Od kdy se smí vozit dítě v sedačce na kole? - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×