Inzerce
Inzerce
Inzerce

Jak pomoci batoleti od rýmy?

Dobrý den, je nějaký způsob, jak pomoci batoleti od rýmy? Syn má, co začala zima, stále nudli u nosu. Smrkat ještě neumí, tak pravidelně odsáváme. Doma máme spíše chladno, ale on je dobře oblečený. Je to tak správně? Hodně ho to nutí kašlat a budí ho to ze spánku. Je lepší nechat rýmu rýmou a pravidelně odsávat a nebo bych mu měla už začít podávat kapičky do nosu? Může dítě s rýmou a kašlem způsobeným asi rýmou chodit ven? Na jak dlouho? Co když je mlha a teplota kolem nuly?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Batolata mají běžně dlouhodobě rýmu, často je to způsobeno prořezáváním zubů. Pokud nemá teplotu, můžete vyčkat, pokud se teplota objeví, navštivte lékaře. Pokud dítě neumí smrkat, rýmu podle potíží odsávejte, poté prokápněte Vincentkou, nebo mořskou vodou. Pokud se rýma zbarví, použijte kapky, nebo nechejte zkontrolovat u lékaře. Pobyt venku i s rýmou je vhodný neomezeně, i v mlze a při teplotě pod 0.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Jak pomoci batoleti od rýmy? - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×