banner

Dobrý den. Máme zapařeninu v podpaží, naše paní doktorka mi na to dala krém pastu Imazol, potom to nezmizelo tak mi doporučila to mazat fialovou vodičkou (nevím jak se přesně jmenuje), po té také žádná změna. Tak jsem se chtěla zeptat, co byste mi dopručila vy? Aby to už konečně zmizelo? Má ji tam skoro od narození a už mu jsou 4 měsíce.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Zkuste obklady z černého čaje a promazat Sudokrémem, je sice na zadeček, ale lze použít kamkoliv na tělo. Pozor na prací prášek a aviváž - tu nepoužívejte vůbec, program na máchání pusťte 2x a do posledního máchání dejte lžíci octa. Pokud nezmizí, navštivte kožního lékaře.

Sdílejte stránku

Předchozí článek:

Červený flíček na kůži

Následující článek:

Skvrna bílé kávy

Poradna

Dobrý den paní doktorko. Jsem 10 týdnů a 6 dní těhotná. Posílám foto z ultrazvuku a mohla byste mi prosím určit, kde leží hematom? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, hematom se pravděpodobně nachází na levé straně od plodu, více Vám řekne Váš gynekolog, který Vám vyšetření prováděl a zná i Vaši kliniku, nicméně doporučuji teď klidovější režim - nesportovat, bez pohlavního styku, ideálně užívat progesteron. 

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
4 hlasy

77 %
20 hlasů

8 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 26 unikátních návštěvníků

Diskuze 0