Inzerce
Inzerce
Inzerce

ZŠ a MŠ Perálec, p.o.

1. Adresa, kontakty mateřské školky

Název zařízení:ZŠ a MŠ Perálec, p.o.
Adresa, ulice, číslo:Perálec 71, Perálec, 53944
Telefon:469 321 078

2. Podrobné informace o mateřské školce

V případě zájmu o vložení informací o MŠ či fotografií z akcí a aktivit MŠ prosíme mateřskou školu, aby nás zkontaktovala na info@babyonline.cz. Toto není e-mail na mateřskou školu, ale na portál, který si právě prohlížíte.

3. Zkušenosti

Celkové hodnocení

0
Hodnotilo rodičů: 2
Přidat hodnocení

Podrobné hodnocení

Kvalita péče, profesionalita:

(0)

Lidský přístup:

(0)

Příjemnost prostředí:

(0)

Zde můžete veřejně poděkovat své mateřské školce. V případě negativních referencí, prosím, mějte na paměti pravidla slušné komunikace. Děkujeme.

  Celkové hodnocení:

  (0)

  Kvalita péče, profesionalita:

  (0)

  Lidský přístup:

  (0)

  Příjemnost prostředí:

  (0)

  Mateřskou školku v Perálci v současné době navštěvuje náš syn a jsme zde maximálně spokojeni po všech stránkách. Paní učitelky se dětem plně věnují a připravují pro ně velkou spoustu zajímavých aktivit včetně řady zájmových kroužků, logopedickou péči, ... Prostředí samotné školky i bezprostřední okolí je velice hezké. Přímo v areálu je nově zrekonstruované dětské hřiště. Spoustu důležitých a zajímavých informací naleznete i na jejich internetových stránkách: http://skola-peralec.webnode.cz/. Všem rodičům přeji, aby nalezli pro své dítě stejně kvalitní školku, jakou máme my v Perálci, a dětem, aby do školky chodily stejně rády, jako tam chodí rád náš syn.  

  Celkové hodnocení:

  (0)

  Kvalita péče, profesionalita:

  (0)

  Lidský přístup:

  (0)

  Příjemnost prostředí:

  (0)

  Mateřskou školku v Perálci v současné době navštěvuje náš syn a jsme zde maximálně spokojeni po všech stránkách. Paní učitelky se dětem plně věnují a připravují pro ně velkou spoustu zajímavých aktivit včetně řady zájmových kroužků, logopedickou péči, ... Prostředí samotné školky i bezprostřední okolí je velice hezké. Přímo v areálu je nově zrekonstuované dětské hřiště. Spoustu důležitých a zajímavých informací naleznete i na jejich internetových stránkách: http://skola-peralec.webnode.cz/. Všem rodičům přeji, aby nalezli pro své dítě stejně kvalitní školku, jakou máme my v Perálci, a dětem, aby do školky chodily stejně rády, jako tam chodí rád náš syn.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×