Inzerce
Inzerce
Inzerce

Aktuální akce pro děti i maminky

Koná se u Vás zajímavá akce? Sem s ní!

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
datum konání akce: 20.09.2019
město: Praha 2

Babí léto v kurzech kreativní dílny Aladine

 

Opravdu si myslíte, že s nástupem září končí zábava a začínají jen samé povinnosti? Kdepak! Babí léto je plné inspirace a barev! Přijďte se o tom přesvědčit do kurzů kreativní dílny Aladine.

Při tvorbě cestovatelského deníku nebo skládaného minialba si krásně odpočinete a zavzpomínáte na prožitá letní dobrodružství. Nebo si přijďte vyzkoušet některou z technik tvoření na textil, s jejichž pomocí si snadno vyrobíte originální a krásné tričko. Chybět nebudou ani kurzy zaměřené na techniku Gelli plate nebo kurz Exploding box – voskový speciál.

Kurz Travel log cestovatelský deník proběhne v sobotu 21. 9. (9:30 - 13:30). Pod vedením lektorky Magdy Gieslové si vyrobíte originální cestovatelský záznamník a zavzpomínáte na léto. Z výtvarných technik si vyzkoušíte například kolorování, vodní efekty, barevné spreje a inkoustové polštářky, jimiž se dají krásně zatónovat okraje. Velkou roli sehrají samozřejmě razítka s prázdninovými a cestovatelskými cool motivy. Desky deníku budou ze staré knížky, a přetvoříte si je dle možností a fantazie. Vnitřek deníku poskládáte pomocí papírů a čtvrtek různých druhů – akvarelový, jemný pavučinkový i novinový.

Textilní kurzy budou probíhat pod vedením oděvní výtvarnice Ireny Slavíkové a v každém z nich si budete moci vyrobit dva projekty: textilní eko tašku (projekt na rozcvičení) a hlavní projekt – elegantní triko.

První z nich s názvem Černé siluety se bude konat v pátek 20. 9. (17:00 - 20:30). Další textilní kurz Motýlí zahrada proběhne v sobotu 21. 9. dopoledne (9:30 - 13:00). Vyzkoušíte si akvarelovou podkladovou malbu, váleček, šablony, akvarelové zapíjení, fleky, efekty. Specialitou tohoto kurzu bude nalepování kousků rýžového papíru, které zajímavě dotvoří celkový vzhled trička. Vše pak doplníte razítky, tupováním, dotvoříte pastami, třpytkami

a konturami.

Nový textilní kurz Mramorování – čarovná zahrada proběhne v sobotu 21. 9. odpoledne (14:00 - 17:30). Poznáte speciální sprej tvořící efektní mramorový vzhled i doposud neznámou techniku tvorby!

Poslední zářijový textilní kurz Paví zahrada se uskuteční 22. 9. odpoledne (14:00 - 17:30).

 

A v září pro vás připravujeme ještě další kurzy:

Gelli plate – transfery a nálepky, 22. 9. (9:30 - 13:30), Exploding box – voskový speciál,

21. 9. (14:00 - 18:00), Skládané minialbum, 20. 9. (17.00 - 21.00), Mramorování – bílá elegance, 22. 9. (9:30 - 13:30)

 

Místo: Římská 12, Praha 2 - Kurzovna Aladine

Aktuální program a více informací najdete na https://kurzy.aladine.cz  

Kurzy mají akreditaci MŠMT.autor: markadlecova    Poslední změna: 31.07.2019 07:31:15
Předchozí článek Oživení historie na hradě Točník Další článek Monkey´s Gym pořádá sportovní
kroužky pro malé rošťáky!
Diskuze
Komerční sdělení

Související články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce